17. listopadu 2018
Tandemové lety na paraglidu z Javorového
Minimalizovat

Chcete prožít zcela nový nezapomenutelný zážitek? Stačí jen roztáhnout ruce a plachtit nad vrcholky kopců jako pták. Na tandemovém padákovém kluzáku Vám naši zkušení piloti otevřou další rozměr. Bez hluku motoru, bez skleněné kabiny, ucítíte vítr ve tváři a poznáte jaké to je kroužit nad krajinou, tak jako to dělají orli.

Pilot s Vámi bezpečně odstartuje, prolétne nad krajinou a zase pohodlně přistane na rodné hroudě. Stačí jen pár rychlých kroků.

V ceně tandemového letu je vystavení dárkového certifikátu, který slouží jednak jako trvalá vzpomínka na nevšední zážitek a navíc řeší věčné dilema jaký dárek vymyslet k narozeninám nebo svatbě Vašim blízkým a přátelům. V případě zájmu je možné zaznamenat let na DVD.

Standardní doba letu je 10 – 15 minut. Spolu s dopravou na start a přípravou k letu včetně krátké instruktáže trvá celá akce přibližně 60 minut.

Na místě (podle aktuálních termických podmínek) lze přiobjednat termický let, tj. let s převýšením alespoň 200 m nad výšku startu v trvání min. 25 minut, nebo přelet na tandemovém padákovém kluzáku. Přiobjednávka termického letu, případně přeletu, se provádí až na místě podle aktuálních termických podmínek, po domluvě s pilotem.

Vaši přátelé a rodina mohou přijet s Vámi a fotografovat či filmovat start a nebo přistání. Vy si samozřejmě můžete také vzít sebou fotoaparát a dokumentovat si nezapomenutelné chvíle ve vzduchu.

Tandemový let lze zakoupit jako originální dárek pro Vaše blízké. Podle Vašeho zadání vystavíme dárkový poukaz, který předáte obdarovanému. Spolu s poukazem obdrží obdarovaný instrukce, podle kterých si s námi dohodne termín realizace.

Zimní lety
Minimalizovat

V zimě se můžete za příznivého počasí prolétnout nad sjezdovkami a zasněženou krajinou a na chvilku si tak odpočinout od zimních radovánek. Získáte nezapomenutelný mrazivý zážitek.

Zimní let trvá obvykle 7 – 10 minut. Létání v zimě je možné jen za specifických podmínek, proto preferujeme objednávku bezprostředně před samotným letem. Objednávku je možné provést na Horské chatě Javorový nebo zde.

Ceny
Minimalizovat
  • Cena tandemového letu s dárkovým certifikátem: 1.500 Kč
  • Cena tandemového letu s dárkovým certifikátem a DVD: 1.900 Kč
  • Cena zimního tandemového letu: 1.200 Kč 
  • Příplatek za termický let: 250 Kč za každých započatých 10 min. přesahujících základních 15 minut   letu.
Kontakty
Minimalizovat
A co bezpečnost?
Minimalizovat

Na prvním místě je pro nás provozování letů pouze za vhodných meteorologických podmínek Naši tandemoví piloti jsou opravodí profesionálové, uskuteční měsíčně několik stovek tandemových letů a mají vyjímečnou praxi a zkušenosti. Specializujeme se na paraglidingové tandemové lety a nabízíme mimořádný servis. Dopřejte se životní zážitek bez rizika!

Vzor certifikátu pro tandemový let
Minimalizovat

Pokud Vás paragliding zaujal natolik, že se mu budete chtít věnovat, získáte další informace od svého tandempilota, nebo na stránkách naší školy www.paragliding-skola.cz